Monča ♥ Martin

Místo: Růžové údolí, Jeseníky

Utkvělo v paměti: Tahle svatba byla speciální úplně celá :) Hned ráno jsem přifrčel před dům pokrytý bílými třásněmi, Monča vystřelila ven vysmátá ještě v negližé a já věděl, že tenhle den bude prostě suprovní. Byl. Dobrou náladou se nešetřilo už od rána a díky všem milým lidem jsem zase hned zapomněl, že jsem tu ten “cizí”. V krátkosti to byl fičák – nádherný obřad pod širým nebem, nekonečné množství úsměvů, naprosto skvělí Monča s Martinem, spousta srandy, super fotek a kvalitní večerní párty s bazénem. Ještě jednou díky, že jsem tak krásný den mohl prožít s vámi.

Nejvtipnější moment: Ženichova hrdá skautská přezdívka “Vydra” byla jasným vzkazem – portrétní fotky pojedeme fotit na jezero. Mají vlastní čuprdupr kanoi, nebylo nad čím přemýšlet. Přijeli jsme k zelenému rybníku, vyhnali slepice ze záběru a spustili na vodu Titanik. Kanoi jsem chtěl napsat. Takovou tu klasickou, pár desítek let chátrající ztrouchnivělou kanoi, plnou žabincové vody, Vodu jsme vylili, bordel vyházeli a Monča v krásných bílých šatech usedla na příď. Vydra ji zkušeně šoupnul do vody, loď se párkrát zakymácela ze strany na stranu (sázkové kanceláře by vydaly aktuální kurz na koupání nevěsty v Brčálníku 1:10 ve prospěch koupání) a loď vyplula na otevřenou vodu. Vydra s ladností zkušeného námořníka naskočil na palubu a nakormidloval evidentně nepotopitelnou loď do mého foto dosahu. Obecná moudrost tou dobou vypustila nápad, že svatební šaty plující ladně na hladině jezera budou na fotkách nejhezčí. Tímto si Monča s úsměvem užila první tanec a velkou část večera v mokrých zelených šatech. Jsem si naprosto jist, že tihle dva spolu už zůstanou ;)

 

Pokud jsou vám mé fotografie blízké, nezávazně mi napište – rád vám pošlu veškeré informace, společně s cenovou nabídkou.