O mně

Ahoj, jsem Martin a jsem svatební fotograf.

Po pár letech ve vyhřáté sedačce korporátního světa burzy, jedné nejmenované belgické banky, jsem si řekl dost. Je čas na mé cíle a sny (v mé tehdejší hantýrce = vzdát se peněz, zaměstnání, skvělých kolegů a namířit si to do neznáma). Potřeboval jsem skloubit svou lásku k toulkám po světě a svobodě, s profesním "chci dělat něco, kde můj růst nebude ohraničen a na co budu pyšný". Osud (a přátelé) mne tímto zaváli zpět k mé milované fotografii. Od tohoto dne již nějaká ta voda uplynula, svatební focení mě úspěšně živí, cestování přestalo být "dovolenou" - Transit dostal krásnou ložnici i kuchyň, na střechu 300W elektrárnu a přes zimu vyráží za přátelskostí (a hlavně teplem :D) jihu. Plný foto vybavení, lezeckého harampádí a plný snů.

A i když v sezoně často nevím, kam dřív skočit, není dne, kdy bych necítil vděčnost za to, že mohu jít touto cestou. Za své nadšení vděčím především vám, "svým" snoubencům a následně novomanželům. Když odevzdávám fotografie a vidím nadšení a kolik pro vás osobně znamenají... to není klišé, to je opravdu ten pocit, který je pro mě k nezaplacení - proč svou práci miluji a dělám naplno. Řekl bych, že na lidi mám v životě to největší štěstí.

 

Čím si u mne můžete být jisti?

  • Že mě focení, život a výzvy prostě baví
  • Že vítám bláznivé nápady
  • Že jsem závislý na čokoládě
  • Že miluji svatby pod širým nebem
  • Že nejtěžší část mého dne je vylézt z postele a večer se do ní vrátit
  • Že se rád obklopuji pozitivními lidmi
  • Že neztrácím nadhled
  • Že z focení pro vás udělám příjemný zážitek

Mým cílem je předat vám fotografický příběh plný zajímavých momentů svatebního dne - jsem hledačem emocí, úsměvů a dobré nálady. Myslím, že se sluší prozradit, že každý fotograf pro vás tvoří převyprávění svého pohledu na vaši svatbu a vnáší do fotografií velký kus toho, jaký sám je. Jak vnímá lidi, momenty, atmosféru, jaké má umělecké a lidské cítění. Vyberte si proto fotografa, který vám bude sympatický nejen svou fotografií, ale i osobností. Je to váš den, vaše prožitky, vaše důležité vzpomínky.

Pokud jsou vám mé fotografie blízké, NAPIŠTE MI - rád vám pošlu nezávaznou nabídku :)

Martin Šteiner - Svatební fotograf

140,000
Svatebních snímků
0,0
Nespokojených zákazníků
7
Roků v branži

"Pokud tvá fotografie nedonutí lidi zastavit, nevyfotil jsi dobrou fotku."
Autor neznámý
„Ani všechna technika na světě neodčiní neschopnost všímat si.”
Elliott Erwitt
„Nezajímá mě fotografování nových věcí – zajímám se o to, jak vidět věci nově.“
Ernst Haas